جستجو
Close this search box.

پرسش و پاسخ

 • لیفت با نخ ابرو برای چه کسانی مناسب است؟

  لیفت ابرو با نخ برای افراد با ابروهای افتاده یا نامتقارن که مایلند ابروی خود را تصحیح نمایند موثر است. برای افراد بالای ۱۸ سال مانعی ندارد.
  هم چنین برای افراد با بیماری های خودایمنی که نمی توانند تحت بی هوشی عمومی قرارگیرند و افراد شاغل که وقتی برای گذراندن دوره بهبودی ندارند نیز مناسب است.

 • تزریق بوتاکس را از چه سنی شروع کنیم؟

  شروع درمان به محض ظاهر شدن چین و چروک ها اغلب یک انتخاب طولانی مدت خوب است، یعنی به طور متوسط ​​حدود 35 سال. زیرا با آرام کردن انقباض عضلانی، پیری در نواحی تحت درمان به طور جدی کند می شود.

 • بهبودی بعد از جراحی بینی چگونه خواهد بود؟

  بینی حدود 10 تا 15 روز متورم می ماند. بنابراین بسته به نوع فعالیت حرفه ای توقف کار (از چند روز تا 10 روز) توصیه می شود. اقدامات احتیاطی بیشتری باید در طول 3 ماه اول انجام شود تا از هرگونه ضربه به بینی جلوگیری شود.

 • تزریق ژل لب روسی چیست؟

  "لب روسی" روشی برای تزریق ژل به لب است که چند سالی است در بین خانم ها بسیار محبوب شده است. همانطور که از نامش پیداست، این روش خاص از روسیه می آید و به شما اجازه می دهد لب ها را به شکل قلب، کمی شبیه به "عروسک های روسی" فرم دهید.

 • جراحی بینی ترمیم چیست؟

  در بیشتر موارد، رینوپلاستی ثانویه شامل یک عمل بازسازی از طریق یک یا چند پیوند غضروفی است. این امکان بازسازی یک یا قسمت های مختلف بینی را فراهم می کند. پیوند ترجیحاً از تیغه بینی گرفته می شود، پارتیشن میانی سوراخ های بینی را از هم جدا می کند، در صورتی که دومی غضروف کافی در دسترس داشته باشد. هنگامی که این مورد نیست، نمونه را می توان از گوش (غضروف حلزونی) یا دنده ها (غضروف دنده ای) گرفت.