جستجو
Close this search box.
هزینه بلفاروپلاستی در مشهد | سال ۱۴۰۲

هزینه بلفاروپلاستی در مشهد | سال 1403

با گذشت زمان، پوست اضافی یا رسوبات چربی در اطراف پلک ایجاد می شود. هنگامی که این اتفاق می افتد، بسیاری از مردم متوجه می شوند که پوست اطراف پلک ها شروع به افتادگی می کند. بلفاروپلاستی می تواند به حذف این پوست و چربی اضافی برای بازگرداندن جوانی پلک کمک کند.

هزینه و شرایط بلفاروپلاستی

قبل از بحث در مورد این روش با پزشک خود، چند جنبه وجود دارد که باید از آنها آگاه باشید. یک کاندید خوب برای جراحی پلک، فرد سالمی است که هیچ مشکل پزشکی یا چشمی قابل توجهی نداشته باشد. قبل از انجام بلفاروپلاستی، پلک شخص توسط پزشک ارزیابی خواهد شد. این فرآیند شامل معاینه چشم برای سنجش بینایی و فشار چشم می شود و مشخص می کند که آیا شرایط چشمان زیباجو برای جراحی مناسب هستند یا خیر.

پس از بحث در مورد روش جراحی با پزشک در مورد تاریخ های موجود برای جراحی، الزامات ارزیابی پزشکی قبل از عمل و هزینه بلفاروپلاستی صحبت خواهید کرد. به خاطر داشته باشید که بیمه معمولاً جراحی زیبایی را پوشش نمی دهد. هزینه بلفاروپلاستی متغیر است و بستگی به دستمزد جراح و نوع بیمارستان دارد. همچنین اگر پلک فوقانی و تحتانی به طور همزمان جراحی شود هزینه بیشتری ایجاد خواهد شد.

با این حال، اگر پف یا افتادگی میدان دید شما را مهار کند، ممکن است جراحی از نظر پزشکی ضروری تلقی شود. پزشک ممکن است نیاز به معاینه میدان بینایی داشته باشد تا تشخیص دهد که آیا پلک بالایی شما با دید شما تداخل دارد یا خیر. توجه داشته باشید که هزینه تنها بخشی از کل قیمت را تشکیل می دهد. در امکانات اتاق عمل، بیهوشی و سایر هزینه های مربوطه نقشی ندارد.

هزینه بلفاروپلاستی در مشهد | سال 1402

عوامل موثر بر هزینه بلفاروپلاستی

مهم است که بدانیم هزینه بلفاروپلاستی می تواند تغییر کند. اگر یک قیمت برای شما نقل شده است و شخص دیگری قیمت متفاوتی دریافت کرده است، ممکن است تعجب کنید که چرا این اتفاق افتاده است. با این حال، عوامل مختلفی بر هزینه این درمان تأثیر می‌گذارند، و ما در مورد آنها صحبت خواهیم کرد تا بتوانید درک بهتری داشته باشید. برخی از عواملی که تأثیرگذار هستند عبارتند از مکان کلینیک، هزینه بیهوشی، هزینه های مراقبت های بعد و تجربه جراح که قرار است درمان را انجام دهد.

آیا من کاندید بلفاروپلاستی هستم؟

اگر به این فکر می کنید که آیا کاندید بلفاروپلاستی هستید یا خیر، خوشحال خواهید شد بدانید که فقط چند مورد وجود دارد. داشتن انتظارات واقع بینانه و داشتن سلامتی عمومی بسیار مهم است. هنگامی که با یکی از جراحان ما مشورت می کنید، این فرصت را به شما می دهد تا هرگونه سؤالی را که ممکن است داشته باشید بپرسید. جراح شما همچنین ناحیه چشم شما را ارزیابی می کند و می تواند توصیه های تخصصی خود را در مورد انتظارات از درمان ارائه دهد تا انتظارات شما واقع بینانه باشد.

چند دلیل برای جراحی پلک

  • افتادگی پلک

عضله لیفت پلک فوقانی می تواند به دلایل مختلف ضعیف شود و ظاهری افتاده داشته باشد زیرا عضله پلک نمی تواند کامل باز شود و ظاهری خواب آلود به شما خواهد داد. در طی این نوع جراحی پلک، جراح این عضله پلک را ترمیم می کند و به پلک بالایی اجازه می دهد تا کاملا باز شود. چشمان شما پس از بهبودی بازتر و روشن تر به نظر می رسند.

  •  پوست اضافی در پلک پایین

وجود چین های اضافی و افتادگی پوست زیر چشم ظاهری خسته به شما می دهد. این می تواند به اندازه یک خط پوست اضافی در زیر پلک پایین یا چندین پله از پوست آویزان ظریف باشد.

  • پف پلک

مانند پوست اضافی پلک پایین، پف چشم باعث ایجاد چربی اضافی می شود که باعث می شود پلک پایینی شما پف کرده به نظر برسد.

وقتی به اندازه کافی نخوابید یا در طول فصل آلرژی، پف پلک می تواند بسیار بدتر ظاهر شود.

  • اعتماد به نفس ارزش هزینه را دارد

چشمان شما یکی از برجسته ترین ویژگی های صورت شما هستند و داشتن ظاهر مناسب می تواند بسیار دلچسب باشد حتی اگر هزینه های زیادی به همراه داشته باشد.

نحوه آمادگی برای بلفاروپلاستی

تمام الزامات قبل از عمل از جمله آزمایش ها و ارزیابی های پزشکی باید ظرف 30 روز پس از عمل انجام شود. پزشک دستورالعمل ‌هایی را در اختیار شما قرار می‌ دهد که باید نسبت به انجام آن کوشا باشید. بیمارانی که داروهای رقیق کننده خون مصرف می کنند، بایستی در مورد قطع این داروها قبل از جراحی صحبت کنند. رقیق کننده های خون معمولی مانند آسپرین معمولاً دو هفته قبل از جراحی قطع می شوند. سایر داروهای رقیق کننده خون ممکن است نیاز به تنظیم متفاوت داشته باشند. چند هفته قبل از جراحی، هر دارویی که مصرف می شود و خطرات آنها را با پزشک خود در میان بگذارید.

در طول زمان بهبودی بلفاروپلاستی چه انتظاری داریم؟

یک بزرگسال مسئول باید بعد از جراحی شما را به خانه ببرد. قبل از ترک، پرستاران مرکز جراحی دستورالعمل های مراقبت های بعدی را با شما و این فرد بررسی می کنند. به منظور بهبود هر چه بهتر، مهم است که فعالیت خود را تا 72 ساعت پس از جراحی محدود کنید.

بیماران باید در طول بهبودی خود از خم شدن، بلند کردن اجسام سنگین و فعالیت های بدنی خودداری کنند. بالا نگه داشتن سر بیمار در تمام زمان در دوران نقاهت مهم است. تا دو هفته بعد از جراحی از استفاده از لوازم آرایش و سایر محصولات آرایشی اجتناب کنید.

نتایج شما در عرض چند هفته پس از جراحی ظاهر می شود، اما ممکن است چندین ماه طول بکشد تا بدن شما به طور کامل بهبود یابد. با پیروی از دستورالعمل های ارائه شده توسط مرکز جراحی، روند جراحی و بهبود معمولاً دردناک و آزاردهنده نخواهد بود. آیا نمی دانید که آیا جراحی پلک می تواند به شما و وضعیت شما کمک کند؟ در اینجا چند مورد از رایج ترین دلایلی که مردم به جراحی پلک فکر می کنند، آورده شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط